data-mobile="true" data-tablet-width="1040" data-mobile-width="640" data-zoom-size="150" data-parallax="true">
Kategoria "B" automat

Kategoria "B" automat

Rozpoczęcie szkolenia: zapisz się juz dziś !!
Cena:  1600 zł

 

Oferujemy Państwu nową usługę – naukę jazdy pojazdem wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów, która uprawnia do kierowania pojazdami samochodowymi o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t (z wyjątkiem autobusu i motocykla) wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów.


Szkolenie prowadzone jest na samochodach RENAULT CAPTUR i TOYOTA YARIS ( POJAZDY SĄ WYPOSAŻONE W KAMERY I  CZUJNIKI COFANIA  KTÓRYCH MOŻNA  UŻYWAĆ NA EGZAMINIE !! )

Kurs na tę kategorię można rozpocząć trzy miesiące przed ukończeniem 18 lat. Program szkolenia obejmuje 30 godz. lekcyjnych zajęć teoretycznych i 30 godz. zegarowych zajęć praktycznych.

Możemy pochwalić się najwyższą zdawalnością egzaminu państwowego w kategorii prawa jazdy z automatyczną skrzynią biegów .Zalety pojazdu z automatyczną skrzynią biegów:

• bardzo wysoki komfort podróży. Kto zakosztował jazdy automatem, rzadko powraca do ręcznej skrzyni biegów,
• auto ma tylko dwa pedały - hamulca i gazu, lewa noga odpoczywa - nie ma sprzęgła,
• ruszamy z miejsca puszczając pedał hamulca, samochód spokojnie ruszy również na wzniesieniu. Samochód nigdy nie zgaśnie na światłach, przy ruszaniu na wzniesieniu ani podczas gwałtownego hamowania. Nie trzeba wykonywać żadnych czynności przy zmianie biegu – możemy poświęcić więcej uwagi na to, co się dzieje wokół nas na drodze. Podjeżdżając do skrzyżowania tylko wciskamy pedał hamulca a gdy się upewnimy o możliwości jazdy po prostu wciskamy pedał gazu – wszystkie inne czynności wykonają się same, a my opuszczamy skrzyżowanie bez stresu,
• całe 30 godzin szkolenia praktycznego jest poświęcone na jazdę, nie musimy się uczyć przez parę godzin jak ruszać z miejsca, zmieniać biegi na wyższe i niższe, czy hamować tak, żeby nie zadławić silnika,
• praktycznie każda fabryka samochodów produkuje modele aut ze skrzyniami automatycznymi, zautomatyzowanymi lub bezstopniowymi, którymi będziemy mogli jeździć. Wybór aut używanych z automatyczną przekładnią jest również bardzo duży – od aut małych (Smart, Renault Captur ,Opel Corsa, Nissan Micra, Suzuki Swift, Toyota Yaris) do aut luksusowych, które standardowo są wyposażane w taką przekładnię,
• Sądzisz że masz problemy manualne i ciężko Ci będzie połączyć pracę nóg i rąk przy zmianie biegów z jednoczesnym zwracaniem uwagi na szczegóły istotne dla jazdy. Zapisz się na kurs na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów. Jest to alternatywa dla osób chętnych które mają problemy z synchronizacją rąk i nóg.

Wady pojazdu z automatyczną skrzynią biegów:

• nie można prowadzić samochodów z manualną skrzynią biegów

 

Czy wiesz że:

Po ukończonym kursie egzamin zdajesz na tym samym samochodzie, na którym uczyłeś się jeździć, to my w cenie kursu podstawiamy nasz samochód na twój egzamin do WORD-u w Łomży. Ponadto po nabraniu praktyki w ruchu drogowym możemy zdać dodatkowy egzamin praktyczny na samochodzie z ręczną skrzynią biegów i otrzymasz prawo jazdy kat. B bez ograniczeń. Nie musisz uczęszczać w żadnym dodatkowym kursie teoretycznym ani praktycznym. Nie ma też ponownego egzaminu teoretycznego.

 

close

Zarejestruj się, aby pozostać w kontakcie!

Możesz jako pierwszy otrzymać informację o naszych specjalnych ofertach i promocjach.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz Warunkami korzystania ze strony
Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z listy e-mailowej.

TEL. 86 218 09 27