Pracownia psychologiczna

Pracownia psychologiczna

Pracownia psychologiczna czynna jest w naszym ośrodku w każdą środę od godz. 16.00

WCZEŚNIEJSZA  REJESTRACJA TELEFONICZNA POD NUMEREM - 86-218-09-27

 

Każda osoba, która chce zostać kierowcą zawodowym, musi otrzymać pozytywny wynik nie tylko badań lekarskich oraz egzaminu na prawo jazdy. Istotne są również testy, które przeprowadza nasza pracownia psychologiczna wpisana do odpowiedniego rejestru prowadzonego przez marszałka województwa. Ten obowiązek wynika z konieczność zachowania najwyższego stopnia bezpieczeństwa w trakcie poruszania się po drogach i dotyczy nie tylko kierowców zawodowych (kategoria C, CE, D, DE), ale także m.in. operatorów maszyn i urządzeń (np. wózka widłowego). Badanie trwa około 1,5 godziny (w zależności od konkretnego przypadku) i obejmuje kwestie dot. osobowości oraz zdolności intelektualnych, a także wykorzystanie specjalnych urządzeń (np. sprawdzających czas reakcji).

Pracownia psychologiczna – dni i godziny otwarcia

Na badanie w naszej placówce (al. Legionów 135 "D", 18-400 Łomża) można się zgłosić w każdą środę o godzinie 16.00 na podstawie wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem 86-218-09-27. Obowiązkowo należy mieć ze sobą wystawione skierowanie oraz dokument tożsamości.

close

Zarejestruj się, aby pozostać w kontakcie!

Możesz jako pierwszy otrzymać informację o naszych specjalnych ofertach i promocjach.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz Warunkami korzystania ze strony
Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z listy e-mailowej.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Kamiński, Al. Legionów 135 "D", 18-400 Łomża, woj. podlaskie, NIP: 7180050887, E-mail: biuro@osk-kaminski.pl


TEL. 86 218 09 27