PONAD 30 LETNIE DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIU
NAJLEPSZA ZDAWALNOŚĆ W ŁOMŻY

O firmie

osrodekkOśrodek Szkolenia Kierowców "Kamiński" mieści się w Łomży przy Al. Legionów 135 D. Jesteśmy jednym z pierwszych i zarazem największym centrum szkolenia kierowców.

Wykształciliśmy setki kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami a nasza cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą. Nasz ośrodek przygotowuje nie tylko do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale przede wszystkim do sprawnego i bezpiecznego kierowania pojazdem w każdych warunkach.

Od kilku lat oferujemy również kursy zawodowe i doszkalające. Zapraszamy chętnych z całego regionu. Naszymi klientami są mieszkańcy województw podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Wierzymy, że z naszą pomocą zdobędziecie Państwo nowe kwalifikacje zawodowe, które zaowocują lepszym przygotowaniem na rynku pracy.

W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy. Dlatego staramy się dopasować tok nauczania do umiejętności i zdolności poszczególnych kursantów, oraz ich zasobów czasowych elastycznie dostosowując godziny zajęć do potrzeb kursantów.

Dysponujemy nowocześnie wyposażoną salą wykładową, , zapewniamy szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej, oraz pomoce naukowe w cenie kursu, a nasi doświadczeni instruktorzy posiadają doskonałe umiejętności pedagogiczne - to wszystko składa się na nasz i Państwa sukces czyli wysoki wskaźnik zdawalności oraz dużą liczbę dobrze wyszkolonych kierowców. W celu uczynienia nauki przyjemną nasza flota pojazdów i maszyn obejmuje tylko nowe samochody. 

{SLIDESHOW}

interval=5000

directory=kaminski/

slide1.jpg=Budynek ośrodka.

slide2.jpg=Sala wykładowa.

slide3.jpg=Plac manewrowy.

slide4.jpg=Plac manewrowy.

slide5.jpg=Symulator.

{/SLIDESHOW}

close

Zarejestruj się, aby pozostać w kontakcie!

Możesz jako pierwszy otrzymać informację o naszych specjalnych ofertach i promocjach.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz Warunkami korzystania ze strony
Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z listy e-mailowej.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Kamiński, Al. Legionów 135 "D", 18-400 Łomża, woj. podlaskie, NIP: 7180050887, E-mail: biuro@osk-kaminski.pl


TEL. 86 218 09 27